Wyszukaj
Wyszukaj

Firma TKN-CONNECT powstała w 2003 roku.

Swoją działalność rozpoczęliśmy jako jeden z pierwszych importerów akcesoriów do telefonów komórkowych stając się z czasem potentatem na rynku polskim.

Kilkuletnie doświadczenie oraz wysoka determinacja pozwoliły nam na rozpoczęcie własnej produkcji wysokiej jakości wyrobów skórzanych oraz wybranych artykułów elektronicznych. Czego efektem było stworzenie własnych marek: flagowa marka akcesoriów GSM - eXtremestyle®, AXIVER, POWERPHONE®.

Markę eXtreme® cechuje różnorodność produktów, zaczynając od akcesoriów elektronicznych takich jak ładowarki poprzez akcesoria użytkowe na przykład uchwyty samochodowe, aż do dodatków jakimi są eleganckie smycze do telefonów.

Przykładając wszelkie starania pełnimy naszą misje:

Zapewniamy klientom indywidualnym dostęp do najwyższej jakości innowacyjnych, najnowocześniejszych i niezawodnych produktów.Dużą uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów i stale dążymy do realizacji naszej wizji:

Zdobycia silnych dystrybutorów i partnerów strategicznych oraz czołowej pozycji w branży.Podane informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Nie stanowią również zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 jak i opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy o sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienia właściwości towaru następują w umowie jego sprzedaży.