Wyszukaj
Wyszukaj

Szanowni Państwo, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych produktów oraz otrzymać indywidualnie dostosowaną ofertę zapraszamy do kontaktu z nami. Zrobimy wszystko, aby przygotować dla Państwa możliwie najatrakcyjniejszą ofertę cenową. Naszą wiedzę w zakresie akcesoriów GSM wykorzystamy, aby doradzić Państwu wybór odpowiedniego produktu. Do naszych stałych klientów w Warszawie i okolicach, dowozimy towar. Dzięki temu mają Państwo możliwość uzupełnienia zamówienia, bezpośrednio w Państwa sklepie. Nasza rola nie kończy się na sprzedaży. Po zakupie naszych produktów zawsze będziecie Państwo mogli liczyć na naszą pomoc. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail.


Klientom oferujemy:
- produkty najwyższej jakości
- indywidualnie ustalone ceny oraz rabaty
- korzystne terminy płatności
- indywidualnie ustalone warunki dostaw za pośrednictwem firm kurierskich 'UPS' lub 'DPD'.

- do stałych klientów dowóz zamówienia na terenie Warszawy i okolic


Dystrybucja:
Stale rozwijamy naszą sieć dystrybucyjną w skład której wchodzą:
hurtownie, supermarkety, sklepy internetowe, salony operatorów telefonii komórkowej, sklepy komputerowe oraz sklepy z telefonami i akcesoriami do telefonów komórkowych. Proponujemy kompleksowe zaopatrzenie w nasze produkty oraz indywidualne dostosowanie oferty cenowej i terminów płatności.


Reklamacje:
Proszę na przesyłce w widocznym miejscu umieścić dopisek 'SERWIS'.
Reklamacje odsyłają Państwo na własny koszt, serwis odsyła na nasz pod warunkiem zasadności reklamacji.


Przy zamówieniach powyżej 500zł netto pokrywamy koszty przesyłki!* Zamówienia poniżej tej kwoty wysyłamy na koszt zamawiającego. Koszt takiej wysyłki wynosi tylko 17zł przy przedpłacie lub 22zł przy pobraniu przez kuriera.

* Na terenie Polski.
Podane informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Nie stanowią również zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 jak i opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy o sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienia właściwości towaru następują w umowie jego sprzedaży.