Hurtownia akcesoriów GSM

O naszej firmie

/O nas
Firma TKN-CONNECT powstała w 2003 roku jako jeden z pierwszych importerów akcesoriów do telefonów komórkowych stając się z czasem potentatem na rynku polskim. Zdobyte doświadczenie oraz determinacja zaowocowały stworzeniem marki eXtremestyle®.
/Brak pośredników
Jako właściciel mareki eXtremestyle® oferujemy najlepsze ceny i pełną gamę produktów. Wszystkie pozycje posiadamy fizycznie w magazynie - nie sprzedajemy stanów wirtualnych.
/Pełna gama akcesoriów
W swojej ofercie mamy szeroką gamę akcesoriów GSM. Począwszy od szkieł przez ładowarki a na uchwytach skończywszy. Ponadto posiadamy rozbudowaną ofertę akcesoriów motocyklowych pod naszą marką eXtremestyle®.
/Indywidualny opiekun handlowy
Niezależnie od tego czy jesteś dużym koncernem czy małą jednoosobową firmą masz u nas swojego opiekuna handlowego z którym możesz się szybko i wygodnie skontaktować.
/Indywidualne ceny
Jako właściciel marki eXtremestyle® stosujemy indywidualne podejście jak i ceny dla każdego naszego partnera biznesowego.
/Szybka realizacja
Współpraca z firmą kurierską DPD pozwala na szybką i sprawną wysyłkę zamówień. Wysyłki realizujemy zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych.
/Gwarancja
Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają normy Unii Europejskiej. Dodatkowo my jako właściciel marki udzielamy gwarancji na nasze produkty.
/xml
Chcąc maksymalnie ułatwić współpracę udostępniamy zarówno pełną ofertę jak i pliki z poszczególnymi zamówieniami w formacie XML.
/B2B
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych partnerów ciągle udoskonalamy platformę zakupów online.

Polecane akcesoria GSM

Współpraca