REGULAMIN

Nowości Promocje
Polecane Super
Ukryj niedostępne
1
1

Regulamin

www.tkn-connect.pl to sklep internetowy, dostępny w domenie www.tkn-connect.pl, prowadzony przez:

 

TKN-CONNECT Dymitr Bondarenko z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleksandra Orłowskiego 32,

NIP: 913-134-22-43, REGON: 015534425

 

UWAGA! Sklep internetowy NIE PROWADZI sprzedaży detalicznej konsumentom (osobom fizycznym dokonującym czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową).

 

W przypadku podmiotów gospodarczych wszelkie ustalenia prowadzone są indywidualnie z opiekunem handlowym.

 

 

Podstawowe informacje o współpracy:

 

Zamówienia przyjmowane są jedynie w formie elektronicznej tj. przez konto klienta w sklepie lub wiadomość e-mail wysłaną do opiekuna handlowego.

 

Towar wysyłany jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich UPS lub DPD.

 

Koszt dostawy:

- przedpłata / przelew: 17 zł brutto

- pobranie: 23 zł brutto


Przy zamówieniach powyżej 500zł netto pokrywamy koszty przesyłki! – na terenie Polski.

czytaj więcej...

Polityka prywatności

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest TKN-CONNECT Dymitr Bondarenko z siedzibą w Warszawie, ul. A. Orłowskiego 32, 04-830 Warszawa, (zwana dalej: TKN-CONNECT).

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest utrzymanie konta na stronie www.tkn-connect.pl, realizacji zamówień oraz prowadzenie przez TKN-CONNECT marketingu bezpośredniego (przy użyciu telefonów, tabletów, komputerów, e-maili, komunikatorów, serwisów społecznościowych, etc.) w celach: informacyjnych, marketingowych, przedstawiania ofert handlowych, prowadzenia działań promocyjnych obecnie jak i w przyszłości.

Twoje dane przechowujemy przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług, w tym w zakresie obsługi roszczeń posprzedażowych (np. uprawnień z gwarancji, rękojmi, czy też rozliczeń podatkowych). Do profilowania będą wykorzystywane następujące kategorie danych: informacje o produktach i usługach, sposobie korzystania z nich, informacje o płatnościach. TKN-CONNECT wykorzystuje ww. informacje do oceny Twoich preferencji i zainteresowań. Dzięki tym działaniom możemy opracować dedykowaną dla Ciebie ofertę produktową, a także poprawić jakość korzystania z naszego serwisu.

Masz prawo w każdym momencie do wyrażenia sprzeciwu na profilowanie Twoich działań na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Informujemy, że Twój sprzeciw na marketing bezpośredni będzie równoznaczny z wycofaniem zgody na profilowanie.

W celu prawidłowej realizacji usług Twoje dane osobowe mogą być udostępniane naszym zaufanym partnerom handlowym (np. w celu realizacji realizacji wysyłki, obsługi platformy sprzedażowej, firmom zapewniającym obsługę IT).

Masz prawo:
- dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia,
- do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania.

Pamiętaj, że skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody, a od 25 maja 2018 r. także będziesz mieć prawo:
- wniesienia skargi do organu nadzorczego
- prawo do przenoszenia danych
- "prawo do bycia zapomnianym"

czytaj więcej...