Współpraca

TKN-CONNECT - współpraca

 

W celu rozpoczęcia współpracy z nami, należy zarejestrować swoją firmę w naszej hurtowni internetowej, rejestracja jest prosta i zajmuje ok. 2 minut. Sama rejestracja do niczego Państwa nie zobowiązuje. Nie sprzedajemy danych ani nie wysyłamy spamu.
 
Po rejestracji, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, przedstawi nasza ofertę i odpowie na ewentualne pytania.
 
Po rozmowie przydzielamy Państwu opiekuna handlowego i indywidualny cennik na nasze produkty.
 
Posiadając już ceny indywidualne możecie Państwo zacząć składanie zamówienia. Państwa opiekun handlowy zawsze chętnie pomoże i odpowie na wszelkie pytania.
 
Wysyłamy zamówienia od poniedziałku do piątku. Wszystkie produkty, które są w stanie Państwo zamówić posiadamy na stanie w naszym magazynie.
 
Wszystkie zamówienia złożone przez Państwa w dni powszednie do godziny 14.00 wysyłamy tego samego dnia firmą kurierską DPD. 99,9% przesyłek dochodzi do naszych klientów na następny dzień roboczy. Koszt dostawy na terenie całej Polski wynosi 14 zł brutto przy przedpłacie na konto oraz 19 zł brutto w przypadku pobrania. Zamówienia powyżej 500 zł netto wysyłamy na nasz koszt niezależnie od formy płatności. Warunki wysyłek poza granice Polski znajdą Państwo na tej stronie.
 
Na terenie Warszawy i w promieniu 150 km (w wybranych obszarach) od niej nasi opiekunowi handlowi mogą bezpłatnie dowieźć Państwa zamówienie o wartości powyżej 100 zł netto. Pozostałe warunki takiej dostawy opiekun handlowy uzgadnia indywidualnie z każdym klientem.
 
Zawsze stawiamy na wysoką jakość sprzedawanych towarów, dlatego reklamacje są u nas tematem marginalnym. Na wszystkie nasze produkty (z wyjątkiem baterii - 6 miesięcy) udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji. Ewentualne reklamacje należy odsyłać na nasz adres. Po rozpatrzeniu odsyłamy do Państwa produkt w terminie do 14 dni.